Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Gabinet Odnowy Psychobiologicznej, Terapii Naturalnych, Masaży, Psychoterapii i Terapii Pedagogicznych.

Opublikowany 2016/04/28

Znajdziesz mnie również w branżach: Terapie, Masaże, Rehabilitacja, Medycyna Naturalna, Medycyna Informacyjna, Uzdrawianie Duchowe, Kwantowe, Psychoterapia, Depresje, Nerwice, Lęki, Odnowa Biologiczna, Laryngologia Alternatywna, Pedagogika, Oligofrenopedagogika, Poradnictwo Zawodowe.

 O mnie: Jestem terapeutką, kobietą i matką z dużym doświadczeniem życiowym i zawodowym – prowadząc Gabinet Terapii Holistycznych, Odnowy Psychobiologicznej, Poradnictwa i Rozwoju, stosuję dla każdego podejście holistyczne. Z wykształcenia jestem dyplomowaną bioenergoterapeutką, psychoterapeutką, hipnoterapeutką, arteterapeutką, pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem, terapeutą pedagogicznym, parapsychologiem i biomasażystką oraz licencjonowanym doradcą zawodowym z wieloma innymi uprawnieniami jak np.mediacje sądowe, stosowanie narzędzi psychologicznch w indywidualnej pracy coacha z klientem, akupresura, akupunktura, refleksologia, masaże, uzdrawianie duchowe, praniczne, czakroterapia, psychonumerologia, sztuki mantyczne pomagające szerzej zgłębić przyczynę choroby i  trafniej dobrać skuteczne metody terapeutyczne do zastosowania -  mgr Ewa Jasińska- Czerewko.

Choroba jest zaburzeniem energetycznym przejawiającym się w postaci zmienionego obrazu aury. Zaburzenie objawia się zazwyczaj pod postacią bólu fizycznego lub emocjonalnego i napięcia, które w późniejszych stadiach może przeistoczyć się w chorobę. W czasie wykonywania zabiegu terapeutycznego eliminuję ból i napięcie poprzez pracę z ciałem, umysłem, emocjami, uczuciami, następuje odblokowanie i oczyszczenie, po czym uzdrowienie, uwolnienie, ulga, poprawa samopoczucia i przyspieszona samoregeneracja organizmu. Maksymalną skuteczność osiągam dzięki indywidualnemu podejściu do każdego potrzebującego, poświęcając mu tyle czasu, ile jest to konieczne. Stosowane przeze mnie metody są skuteczne, a efekty terapii są odczuwalne i widoczne, nie może to jednak zastępować wizyty u lekarza i nie należy rezygnować z przeprowadzania koniecznych badań lekarskich. Wszelkie Terapie,Uzdrawianie Praniczne, Duchowe, itp należy traktować jako formę uzupełniającą i wspomagającą proces leczenia, wzmacniającą i przyspieszającą regenerację organizmu. Znajdziecie u mnie odpowiednio dopasowane dla siebie metody do poprawy zdrowia, relacji i samopoczucia !!! Gdy bolą cię plecy, mięśnie lub masz inne dolegliwości bólowe, jeśli czujesz że puchną ci nogi lub narastają lęki, możesz przyjść na masaż oraz zabiegi lub sesje poprawiające stan Twojego zdrowia i samopoczucia! Zapraszam :)

Porady oraz Sesje Oczyszczania i Uzdrawiania Duchowego przeprowadzam w gabinecie lub na odległość po dokonaniu wpłaty za uzgodniony zakres działań, określony czas i termin sesji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabinet  ArteAsMedic w Żarach -  mgr Ewa Jasińska-Czerewko  - Tel. 601-750-701