Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

OFERTA - USŁUGI

 

 

Gabinet Terapii Holistycznych, Odnowy Psychobiologicznej, Poradnictwa i Rozwoju „ArteAsMedic”


Jako specjalista oferuję Państwu Odnowę Psychobiologiczną, Bioenergoterapię, Uzdrawianie SRT, Masaże Terapeutyczne, Porady, Wsparcie, Pomoc i Zrozumienie.

Tu Polecam Uzdrawianie Duchowe, Praniczne i Bioenergoterapię

 

   Terminy umawiam telefonicznie pod nr tel. 601-750-701

 

Prana jest witalną siłą, która ożywia wszystko we wszechświecie. Prana na różne sposoby wpływa na naszą żywotność, co we współczesnej medycynie opisane jest pod postacią homeostazy.

Prana jest życiową energią wszechświata. Każde żywe stworzenie istnieje dzięki niej. W różnych kulturach nadaje się jej odmienne nazwy: siła życiowa, ki, chi, orgon, mana albo po prostu energia.

Uzdrawianie tą łagodną metodą napełniającą ciało życiodajną energią. Regeneracja i odnowa następuje w naturalny sposób, pozwalając organizmowi zwalczyć choroby i zachować zdrowie. Jest to metoda uzdrawiania sięgająca swymi korzeniami do początków istnienia naszej cywilizacji, metoda całkowicie naturalna dla naszej rasy. Uzdrawianie praniczne jest podejściem holistycznym: innymi słowy ożywia cały ludzki organizm- ciało, umysł i uczucia. Przynosi wyraźne skutki, ponieważ dotyczy nie tylko objawów choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.
C
horoba jest zaburzeniem energetycznym. Zaburzenie to objawia się zazwyczaj pod postacią bólu fizycznego lub emocjonalnego i napięcia, które w późniejszych stadiach może przeistoczyć się w chorobę. W czasie wykonywania zabiegu terapeutycznego eliminujemy ból i napięcie poprzez pracę z emocjami, uczuciami, odblokowanie i oczyszczenie, po czym następuje uzdrowienie, uwolnienie, ulga, poprawa samopoczucia i przyspieszona samoregeneracja organizmu.
Maksymalną skuteczność osiągam dzięki indywidualnemu podejściu do każdego potrzebującego, poświęcając mu tyle czasu, ile jest to konieczne i łączeniu metod terapeutycznych. Uzdrawianie praniczne jest skuteczną metodą, a efekty terapii są odczuwalne, nie może to jednak zastępować wizyty u lekarza i nie należy rezygnować z przeprowadzania koniecznych badań lekarskich. Uzdrawianie Praniczne, Duchowe i należy traktować jako formę uzupełniającą i wspomagającą proces leczenia, wzmacniającą organizm i przyspieszająca regenerację.

Z zakresu Medycyny Holistycznej oferuję Bioenergoterapię, Psychoterapię, Hipnoterapię, Uwolnienia Emocjonalne, Uzdrawianie Praniczne i Duchowe SRT osób, relacji, sytuacji. Konsultacje, Coaching, Wsparcie, Pomoc i Zrozumienie dla Dzieci oraz Osób Dorosłych.

Terapie Naturalne, Rehabilitację osób niepełnosprawnych intelektualnie, Porady życiowe, Pomoc i Wsparcie Emocjonalne, Psychologiczne, Psychotroniczne, Pedagogiczne, Biomasaże Terapeutyczne, Masaże Klasyczne, Odchudzające, Bańką, Uciskowe, Relaksacyjne, dla kobiet, mężczyzn, dzieci, niemowląt i kobiet ciężarnych.

Znajdziecie u mnie  odpowiednio dopasowane dla siebie metody dla poprawy zdrowia i samopoczucia !!! Rehabilitację i Terapię dla dzieci z Autyzmem, Epilepsją, Dysleksją, Nadpobudliwością. Terapie Przeciwbólowe - bolą Cię plecy, mięśnie, masz inne dolegliwości ? Jeśli czujesz, że puchną ci nogi lub narasta lęk zadzwoń i umów się na zabiegi poprawiające stan Twojego zdrowia oraz samopoczucia!

 

Terminy Konsultacji, Sesji, Zabiegów Oczyszczania, Uzdrawiania SRT i wizyt w gabinecie ustalam telefonicznie pod nr 601-750-701 w godz. od 10:00 – 23:00. Gdy przeprowadzam sesję terapeutyczną, to telefony są wyciszone i wtedy nie odbieram telefonu, można więc napisać zapytanie o termin w sms lub na e-mail a ja postaram się oddzwonić lub odpisać.

 

Oferta:

 

W ofercie firmy znajdą Państwo terapie, rehabilitacje, bioenergoterapię, biomasaże terapeutyczne, uzdrawianie duchowe i uwalnianie emocjonalne, pomoc przy nerwicach i lękach, oraz :

 • Bioenergoterapia Klasyczna – adresowana jest do wszystkich kobiet, mężczyzn, dzieci, niemowląt oraz całych rodzin dla wzmocnienia organizmu i przyspieszenia regeneracji.
 • Terapeutyczny Biomasaż Peloha, regeneruje, odpręża, odchudza, odmładza, równoważy i harmonizuje pracę narządów wewnętrznych oraz emocje i myśli, eliminuje stres, ból, lęki, nadwagę i cellulit, wygładza cerę. Jest skierowany do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, dzieci oraz kobiet ciężarnych.
 • Terapeutyczny Biomasaż Ojca Klimuszko oczyszcza, uwalnia, regeneruje i wzmacnia
 • Terapia przeciwbólowa jest skierowana do osób które borykają się z nerwobólami, z bólem pleców, karku, ramion, mięśni, kolan, nóg, rwy kulszowej, itp. Stosowane są metody TENS, Elektropunktura, Akupresura, Refleksoterapia, Elektroterapia, Masaż Terapeutyczny, itp
 • Poprawa krążenia w kończynach - jeżeli czujesz, że puchną ci nogi, przyjdź na Drenaż Limfatyczny i inne terapie, zabiegi, sesje poprawiające stan zdrowia oraz samopoczucia!( gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do mechanicznego drenażu limfatycznego)
 • Poprawa stanu emocjonalnego w depresjach, nerwicach, lękach, nadwrażliwości, problemach ze snem, uzyskiwana Biomasażem, Bioterapią i Psychoterapią Praniczną   (w tym ziołolecznictwo, akupresura, elektropunktura i mieszanki naturalnych kropli roślin)
 • Likwidacja stresu R.E.S.E.T metoda odprężania stawu skroniowo-żuchwowego
 • Psychoterapia z hipnoterapią dla osób znerwicowanych, uzależnionych i członków ich rodzin: - uzależnienia - współuzależnienia - terapia osób z syndromem DDA , DDD
 • Rehabilitacja dla dzieci i osób dorosłych z zaburzoną koncentracją, uwagą i pamięcią, z ADHD, Autyzmem, Epilepsją, Nadpobudliwością i Dysleksją,.
 • Ponadto oferuję terapię pedagogiczną i rehabilitację dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz wsparcie dla ich rodziców. Jeśli Twoje dziecko ma problemy w nauce i potrzebujesz pomocy a nie korzystasz z regularnych terapii w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, możesz zgłosić się do Gabinetu ArteAsMedic w Żarach.

Prowadzę terapię w zakresie zaburzonej percepcji wzrokowej, słuchowej i ruchowej, lateralizacji i koordynacji psychoruchowej, dysleksji, dysgrafii i dysortografii, mediacje i terapie naturalne dla całych rodzin. Treningi, ćwiczenia umysłu, pamięci, uzdrawianie emocji, relacji i ciała, poradnictwo życiowe i zawodowe oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów. Kontakt i umawianie terminów telefonicznie.

 • Zdrowe Odchudzanie i Redukcja Cellulitu. Terapia odchudzająca, oczyszczająca i wzmacniająca metodami łączonymi: Drenaż Limfatyczny, Masaż Peloha, Masaż Bańkami i zdrowe odżywianie. Efekty to przede wszystkim: poprawa ukrwienia, wyszczuplenie, likwidacja cellulitu, ujędrnienie skóry oraz niewątpliwa poprawa zdrowia i samopoczucia!
 • Detoksykacja nerek, wątroby i oczyszczanie organizmu z pasożytów met. Dr Clark
 • Wzmocnienie Organizmu przez Świecowanie i Konchowanie Uszu i Stawianie Baniek
 • Odmładzający masaż twarzy i terapia przeciwzmarszczkowa, wygładzająca cerę 
 • Masaże - poprawia samopoczucie, ma działanie terapeutyczne i rozluźniające. W ofercie gabinetu znajdą Państwo masaż: klasyczny, uciskowy, rozluźniający, relaksacyjny, terapeutyczny, meridianowy, masaż bańkami.
 • MASAŻE są polecane jako dopełnienie w Terapii Holistycznej a także w Uzdrawianiu Duchowym i Emocjonalnym dla uzyskania szybszej regeneracji i poprawy stanu ciała fizycznego. Masaż poprawia samopoczucie, ma działanie terapeutyczne, rozluźniające, przeciwbólowe, wzmacnia i ujędrnia ciało oraz poprawia ukrwienie i odpręża.

 Nie wiesz co dać w prezencie ? ...możesz wykupić zestaw odnowy i masażu :)

 Zadzwoń i zobacz ile radości będzie miała osoba obdarowana.. Zapraszam !

 


http://www.arteasmedic.pl/   Tel. 601-750-701   e-mail:arteasmedic@vp.pl

 68-200 ŻARY ul. Kościelna 1/2 lok. nr 4 (1 piętro)