Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

OPINIE - KONSULTACJE - REALIZACJE

 

 


Witam serdecznie i przedstawiam Państwu oferty pomocy skutecznymi metodami. Konsultacje, Sesje i Zabiegi wykonuję w gabinecie lub na odległość dla osób dorosłych, par, relacji i rodzin.

Przeprowadzam sesje poprawiające samopoczucie i podnoszące odporność organizmu, odblokowuję przepływ energii życiowej dla dobrego samopoczucia, harmonii i dla poprawy jakości życia.

Poniżej przedstawiam Państwu do wglądu opinie od tych Państwa, którzy skorzystali z moich sesji i konsultacji.

Jako specjalista w pracy z ludźmi stosuję holistyczne podejście do każdego klienta, dlatego dbam o to by mieć do zastosowania wiele metod terapeutycznych i całościowy wgląd w sytuacje, co pomaga mi celnie dopasować najbardziej odpowiednie i skuteczne metody dla każdego. Proponuję Państwu podejście holistyczne wymieniając i opisując poniżej terapie, zabiegi i sesje terapeutyczne, które mogę zastosować w gabinecie lub na odległość dla poprawy Waszego samopoczucia, zdrowia, snu, samooceny, wyglądu, poprawy jakości życia, relacji oraz dla wsparcia emocjonalnego.

Na proponowaną tu pomoc posiadam odpowiednie przygotowanie zawodowe, studia, państwowe uprawnienia, doświadczenie zawodowe oraz dyplomy i certyfikaty dające mi możliwość stosowania wymienionych Metod Terapeutycznych, Para-Medycznych, Psychotronicznych, Psychologicznych i Pedagogicznych. W zależności od potrzeby, problemu i sytuacji klienta dopasowuję najbardziej odpowiednie metody pracy z takich, jak:

Bioenergoterapia-Czakroterapia-Psychoterapia-Hipnoterapia – Psychotronika Parapsychologia-Uwolnienia Emocjonalne EFT i Uzdrawianie SRT Oczyszczanie i Uzdrawianie Duchowe Uczuć-Emocji-Relacji i Życia - Huna

Medycyna Naturalna-Informacyjna-Rozwój i Kwantowa Transformacja Rekonektywne i Praniczne Leczenie Ciała-Umysłu-Duszy  

Konsultacje Psychologiczno -Psychotroniczne ze wsparciem dla poprawy jakości życia(praca, związki, relacje, uczucia, finanse, ważne decyzje)

Wgląd w sytuację klienta i znajdowanie rozwiązań poprzez sztuki mantyczne, metodami dywinacyjnymi znanymi w Psychotronice, Psychoterapii Analitycznej, PsychoNumerologii, itp Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna i Określanie Potencjału Mocnych i Słabych Stron Danej Osoby, Pomoc w Rozwoju i w Tworzeniu Indywidualnego Planu Działania dla osiąganiu sukcesu zawodowego, osobistego i poprawy relacji oraz jakości życia.

W gabinecie wykonuję również Biomasaże i Masaże Terapeutyczne, Odchudzające, Odprężające, Klasyczne, Uciskowe i Shantala dla niemowląt.

Drenaż Limfatyczny z Refleksologią,  Akupresurą, Elektropunkturą, przynoszące ulgę dla opuchniętych, obolałych nóg i poprawę w funkcjonowaniu wszystkich wewnętrznych organów

Dzwonisz pod zwykły nr Tel. 601-750-701 :)

 

Konsultacje Uzdrawiania Duchowego SRT :

 

Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) umożliwia oczyszczenie wszystkich blokujących i ograniczających energii w życiu ( np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych, jak i wyzdrowienie ciała fizycznego.

SRT jest bardzo pomocną metodą w uzdrawianiu istniejących chorób. Przyczyny chorób uwidaczniających się w ciele fizycznym są najczęściej zupełnie gdzie indziej (w psychice, negatywne programy i nawyki, klątwy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.) Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybkie, trwałe i skuteczne.

SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach, relacji partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy miedzy ludźmi w zakładach pracy.

Wielką zaletą metody SRT jest to, że terapia może odbywać się na odległość z identycznym skutkiem jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i czasie.

Oczyszczenie choćby jednego programu lub blokady oznacza rozpuszczenie negatywnych wzorców z komórek ciała fizycznego, jak i ze świadomości i podświadomości duszy. Czynność ta umożliwia dostrzeżenie nowych dróg życia, innych jak dotychczas możliwości, daje nowe spojrzenie na relacje, związki partnerskie, sprawy zawodowe i świat, umożliwia Tobie stworzenie nowej rzeczywistości do lepszego życia.

 

  UZDRAWIANIE SRT (w gabinecie lub przez telefon)

 

Przy zakupie sesji telefonicznej  wpłata ustalonej kwoty następuje przed sesją na podane konto za ustalony czas. Jest możliwość, abym na swój koszt oddzwoniła na krajowy numer w Polsce.

Proponowane konsultacje :

 • Oczyszczanie osób fizycznych z programów choroby i odblokowywanie zdrowia
 • Uzdrawianie związków partnerskich oraz relacji prywatnych, zawodowych i pracowników
 • Naprawianie finansów, oczyszczanie z programu biedy i zmiana kodów podświadomości
 • Oczyszczanie budynków mieszkalnych, mieszkań i gruntów z negatywnych wibracji
 • Oczyszczanie firm pod kątem finansów, wprowadzanie harmonii i pomyślności  w pracy
 • Pomoc w znalezieniu pracy lub odpowiedniego partnera poprzez oczyszczenie z blokad

...Metoda SRT (Spriritual Response Therapy) została opracowana i opatentowana  przez Roberta Detzler jest jedną z metod uzdrawiania duchowego. Poprzez komunikację z Wyższym Ja, możliwe jest oczyszczanie blokujących i ograniczających nas programów, wzorców i energii na wszystkich poziomach, obejmując również wszystkie nasze ciała i poziomy świadomości i podświadomości.. Dzięki temu zwiększają się nam możliwości realizacji celów i planów życiowych.

Procedura naszej pracy jest następująca:

 • klient zgłasza swój problem do oczyszczenia drogą mailową lub telefonicznie
 • sprawdzam złożoność problemu i koszt oczyszczania oraz informuję o tym klienta
 • jeżeli klient zgadza się na podane mu warunki, przesyłam numer konta bankowego na jakie należy wpłacić należność. Praca oczyszczania wykonywana jest po dokonanej wpłacie
 • po oczyszczeniu, klient otrzymuje mailem (jeżeli chce) informację o wykonanych pracach
 • wyjaśniamy ewentualne pytania klienta z zakresu usług, sesji, zabiegów i płatności.

Wszelkie dodatkowe problemy i tematy zgłoszone przez klienta a wymagające dodatkowego czasu mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami i są  osobno wyceniane.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tą terapią, oczekuje pomocy, oczyszczenia i uzdrowienia, może jeszcze dziś zamówić konsultację drogą e-mailową pod adresem arteasmedic@vp.pl lub telefoniczną pod nr tel. 601-750-701 w godz. od 10:00 do 23:00.   Zapraszam :)

Sesje przeprowadzam w gabinecie lub na odległość, ponieważ w tej metodzie nie ma znaczenia odległość fizyczna. Więcej informacji o moich sesjach, konsultacjach telefonicznych i usługach  w ogłoszeniach :  OLX, Panorama Firm , Google  i Facebook

 

Dzięki wykupieniu Konsultacji Uzdrawiania SRT możesz UZYSKAĆ:

 • Oczyszczanie i wybudowanie połączenia ze swoją Intuicją ( Nadświadomością)
 • Nadświadomość to źródło mądrości, kreatywności, inspiracji, motywacji i umiejętności pomysłowego radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego, odpowiada też za wynalazki i przełomy w nauce. Gdy Nadświadomość pracuje nad celem ma dostęp do wszystkich informacji z Twojej podświadomości. Odróżnia prawdę od fałszu, działa bez przerwy, reaguje na pozytywne afirmacje i prowadzi do sukcesu.
 • Bezpośrednie samouzdrawianie całego organizmu w zgodzie z Twoim Wyższym Ja
 • Oczyszczanie z negatywnych energii przyniesionych z poprzednich wcieleń
 • Rozpuszczanie emocjonalnych i mentalnych blokad przeszkadzających w realizacji planów obecnego życia dla siebie i w relacji z całą rodziną oraz otoczeniem
 • Harmonizację pracy ze Swoim Wyższym Ja, Swoją Duszą i Wewnętrznym Dzieckiem
 • Oczyszczanie blokad w komunikacji z Samym Sobą
 • Oczyszczenie negatywnych wzorców i przekształcenie ich w harmonijne.
 • Oczyszczenie z negatywnych energii, programów, schematów i blokad utrudniających życie 
 • Zrozumienie przyczyny powstawania i rozwoju chorób ciała fizycznego.
 • Poprawienie Twojego zdrowia, życia, relacji i utrzymanie zdrowia w dobrej formie.
 • Uzyskujesz wiele innych rzeczy niezbędnych do samouzdrawiania i własnego rozwoju.
 • Wgląd w obecną sytuację, w przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, zrozumienie przyczyn problemów i znalezienie możliwości rozwiązania danej sytuacji  najkorzystniej dla Ciebie i bez szkody dla nikogo.
 • Oczyszczanie z programów choroby i odblokowywanie na dobre samopoczucie i zdrowie
 • Uzdrowienie związków partnerskich, relacji prywatnych, zawodowych i z pracownikami
 • Naprawianie finansów
 • Oczyszczanie budynków mieszkalnych, mieszkań i gruntów z negatywnych wibracji
 • Oczyszczanie firm pod katem finansów, harmonii w pracy i pomyślności
 • Pomoc w znalezieniu pracy lub odpowiedniego partnera poprzez oczyszczenie blokad, itp.

      Wybierz najodpowiedniejszą Sesję dla Siebie i zadzwoń aby się umówić :)


USTALENIE TERMINU SESJI TELEFONICZNEJ lub WIZYTY w GABINECIE jest możliwe w każdej chwili na adres: arteasmedic@vp.pl lub pod nr telefonu 601-750-701 od 10:00-23:00 :)

Gabinet Terapii Holistycznych - Odnowy Psychobiologicznej i Rozwoju  „ArteAsMedic”.

 Woj. Lubuskie – 68-200 Żary – ul. Kościelna 1/2 lok 4 – (1pietro)  - Zapraszam :)

 

 

OPINIE